Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Poznania
do Sztokholma od 99 zł

1 osoba

Leć do Sztokholmu (STO) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 99,00 PLN

Katowice
Sztokholm

od 2021-12-02 do 2022-03-24
od 59.00 zł
Katowice - Sztokholm

Gdańsk
Sztokholm

od 2021-12-02 do 2022-03-24
od 99.00 zł
Gdańsk - Sztokholm

Kraków
Sztokholm

od 2021-12-02 do 2022-03-26
od 79.00 zł
Kraków - Sztokholm

Warszawa
Sztokholm

od 2021-12-02 do 2022-03-24
od 59.00 zł
Warszawa - Sztokholm

Lublin
Sztokholm

od 2021-12-02 do 2022-03-31
od 99.00 zł
Lublin - Sztokholm

 

Bezpośrednie tanie bilety lotnicze z Poznania do Sztokholmu - Szwecja. Loty na trasie Poznań - Sztokholm zapewniają tanie linie lotnicze Wizzair.

Linie lotnicze Ryanair z Poznania do Sztokholmu, na lotnisko Sztokholm - Skavsta (NYO) – położone około 100 km od miasta proponują bezpośrednie, tanie loty w sezonie jesienno-zimowym 2020/20201 od 27 października dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wylot z Poznania we wtorek o godz 07:30-09:00, w soboty wylot o godz 18:55, planowane lądowanie w Sztokholmie o godz 20:25. Loty ze Sztokholmu do Poznania-Ławicy także 2 razy w tygodniu, we wtorek o godz 09:25-10:55 oraz w soboty o godz 20:50-22:20. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Tanie loty z Poznania do Sztokholmu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty z Poznania(POZ) do Sztokholmu(STO)

Wylot
Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka
2022-01-31 07:00 Poznań (POZ)
2022-01-31 13:20 Sztokholm (ARN)
1
FR 2337
2022-01-31 07:00 Poznań (POZ)
2022-01-31 08:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 4693
2022-01-31 10:00 Londyn (STN)
2022-01-31 13:20 Sztokholm (ARN)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka
2022-02-04 14:00 Sztokholm (ARN)
2022-02-04 23:35 Poznań (POZ)
1
FR 683
2022-02-04 14:00 Sztokholm (VST)
2022-02-04 15:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 1750
2022-02-04 19:40 Londyn (STN)
2022-02-04 22:35 Poznań (POZ)
FR
Lot GDN - ORK - Numer 1
Cena: 267 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2022-01-29 13:25 Poznań (POZ)
2022-01-29 20:55 Sztokholm (ARN)
1
FR 4034
2022-01-29 13:25 Poznań (POZ)
2022-01-29 15:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4681
2022-01-29 18:15 Mediolan (BGY)
2022-01-29 20:55 Sztokholm (ARN)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka
2022-02-04 14:00 Sztokholm (ARN)
2022-02-04 23:35 Poznań (POZ)
1
FR 683
2022-02-04 14:00 Sztokholm (VST)
2022-02-04 15:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 1750
2022-02-04 19:40 Londyn (STN)
2022-02-04 22:35 Poznań (POZ)
FR
Lot GDN - ORK - Numer 2
Cena: 269 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka
2022-01-28 06:40 Poznań (POZ)
2022-01-28 13:35 Sztokholm (VST)
1
FR 2337
2022-01-28 06:40 Poznań (POZ)
2022-01-28 07:50 Londyn (STN)
FR
2
FR 682
2022-01-28 10:20 Londyn (STN)
2022-01-28 13:35 Sztokholm (VST)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka
2022-02-04 14:00 Sztokholm (VST)
2022-02-04 23:35 Poznań (POZ)
1
FR 683
2022-02-04 14:00 Sztokholm (VST)
2022-02-04 15:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 1750
2022-02-04 19:40 Londyn (STN)
2022-02-04 22:35 Poznań (POZ)
FR
Lot GDN - ORK - Numer 3
Cena: 279 PLN